Rijscholen en taxichauffeur bekeurd in Amersfoort

Afgelopen dinsdag heeft de politie grootschalig controle uitgevoerd onder 65 rijschoolhouders en andere bijzondere voertuigen op een parkeerterrein aan de Dodeweg-West in Amersfoort. Hierbij ontving één man een boete van € 1.800 euro.

De VerkeersAcademie

— Advertentie —

Lekkende brandstoftank

Bij de politiecontrole liep een taxichauffeur gruwelijk tegen de lamp, bericht RTV Utrecht. De man reed rond zonder een vergunning en zonder geldige APK. Daarnaast had zijn taxi een lekkende brandstoftank. Hij heeft een boete van € 1.800 ontvangen. 

Rijschool bekeurd

Eén rijschoolondernemer heeft een proces-verbaal ontvangen nadat hij betrapt werd op het rijden zonder de verplichte blauwe L-bord. Daarnaast bleken twee bestuurders te rijden zonder een geldig handelaarskentekenbewijs. Ook zij hebben een prent in ontvangst mogen nemen. Uiteindelijk heeft de politie achttien bestuurders op de bon geslingerd.